вівторок, 28 лютого, 2017, 12:55 Суспільство
У шкільній програмі з’являться чотири додаткові теми, – міністр
Лілія Гриневич. Фото: Косарєв Олександр/УНІАН
Лілія Гриневич. Фото: Косарєв Олександр/УНІАН

Шкільні програми часто дають дітям замало практичних знань. Тому після оновлень у освітнього процесу у різних дисциплінах з’являться чотири наскрізні теми, які підготують школяра до дорослого життя.

Про це в ефірі хард-ток-шоу «В очі» (щопонеділка о 23:30) на телеканалі ZIK сказала міністр освіти і науки України Лілія Гриневич.

«В українському суспільстві є декілька життєво необхідних тем. Їх крізь різні предмети ми активізуємо у шкільних програмах. Так, учні 5-9-их класів вивчатимуть безпеку охорони здоров’я,  здобуватимуть фінансову грамотність, навчатимуться громадської активності та охороні навколишнього середовища», – говорить Лілія Гриневич.

Міністр освіти і науки запевняє, що надані Міністерством навчальні матеріали вчителі зможуть адоптувати відповідно до свого предмету.

«Ми забезпечимо вчителів усіма необхідними навчальними матеріалами. Їм доведеться вставити у програму запропоновані нами теми. Так, наприклад, на математиці учні можуть вчитись рахувати проценти з кредитів чи депозитів, у такий спосіб навчаючись фінансовій грамоті», – розповідає Лілія Гриневич.

Міністр освіти і науки додає, що свої знання учні обов’язково мають застосовувати на практиці, тому що школа має формувати ті навички, які допоможуть в подальшому стати успішною людиною.

Читайте також: У 2018 році освіта в Україні має бути зовсім іншою, – Лілія Гриневич.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-23 12:52:26