вівторок, 28 лютого, 2017, 15:08 Львів
Львівська бізнес-школа напише вимоги, за якими призначатимуть головних лікарів
Фото: loda.gov.ua
Фото: loda.gov.ua

Львівська бізнес-школа УКУ підготує кваліфікаційні вимоги на конкурс з обрання керівників медичних закладів у області.

Як інформує репортер ZIK-Стрім Юрій Мартинович, голова Львівської ОДА Олег Синютка, голова Львівської облради Олександр Ганущин та директор Львівської бізнес-школи УКУ Софія Опацька сьогодні підписали меморандум про співпрацю у сфері відбору управлінських кадрів у галузі охорони здоров’я.

Львівщина є однією з перших областей України, де призначати головних лікарів медичних закладів почали на конкурсній основі. Аби ними ставали найбільш достойні та ті, хто відповідають вимогам часу, Львівська бізнес-школа повинна розробити чіткий перелік компетенції, якими має володіти кандидат, та індикаторів, за якими конкурсна комісія під час різних етапів відбору визначатиме виконання вимог. За словами Софії Опацької, для роботи над цим проектом бізнес-школа залучить викладачів з інших країн, а також досвід своїх учнів – керівників у різних сферах.

«Ми не намагаємося вирішити всі проблеми медицини, бо в цьому не є компетентними, але в бізнес-школі УКУ навчаються люди, які займають керівні позиції, зокрема, у напрямках персоналу. Вони однозначно мають досвід того, як може формуватися конкурсне замовлення на керівну позицію і наше завдання – розробити компетенції, які можуть лягти в основу конкурсних відборів, використати для цього найкращий іноземний досвід, який ми маємо в бізнес-школі і який можемо залучити через мережу нашої школи», – сказала Софія Опацька.

Як зазначив Олег Синютка, цей експеримент буде вдалим, адже Львівська бізнес-школа має беззаперечний авторитет, а Львівська облрада та обласна адміністрація готові до політичних компромісів, аби запровадити ці напрацювання.

Водночас, Олександр Ганущин зазначив, що нині проведення конкурсного відбору отяжене недосконалими законодавчими нормами, тож надалі команда бізнес-школи могла б попрацювати над розробкою пропозицій змін до відповідних законів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-09-23 03:56 :27