вівторок, 28 лютого, 2017, 14:55 Суспільство
«Добрий ZIK» втілив мрію колишньої ув’язненої

Іноді людина може зробити неправильний вибір, за який доведеться гірко заплатити. Ольга Карєва відсиділа у СІЗО два роки за співучасть у незаконних операціях з нерухомістю. Вийшовши на волю, жінка просто не мала куди податись, проте змогла стати на ноги, і як кожна людина – мріяти.

Про це йдеться у програмі «Добрий ZIK» (щонеділі о 21:30) на телеканалі ZIK.

До проекту «Добрий ZIK» звернулась Галина Онишко. Вона – співзасновниця благодійної організації-фонду «Горіховий дім». Тут допомагають жінкам, які потрапили у скруту. Одна з таких – пані Ольга. І саме її мрію Галина прагне здійснити.

«Оля є водночас сильною і ніжною жінкою. Вона пережила багато проблем у своєму житті, та зуміла зберегти добро в серці. Її тепла вистачає на всіх, бо ним охоче ділиться із іншими», – каже керівник благодійної організації-фонду «Горіховий дім» Галина Онишко.

Сьогодні львів’янці Ользі – 46 років. Вона працює бухгалтером. Та ще три роки тому була безробітною і спустошеною. Все почалось у 2006 році, коли жінка стала жертвою житлової афери – її звинуватили у махінаціях із нерухомістю. Через це вона втратила свою двокімнатну квартиру і опинилася у СІЗО, з якого вийшла  через два роки під підписку про невиїзд.

«Згідно законодавства, мене взяли за співучасть у незаконних операціях з нерухомістю, хоча жодних коштів із афери я не отримувала. Так я втратила власну домівку та потрапила  у в’язницю. Моя боротьба була дуже складною. У мене стався серцевий напад, я перенесла інфаркт. Я не могла повірити у те, що зможу відбути покарання, бо у тюрмі дуже багато скалічених жінок. Ця атмосфера страшенно тисне», – розповідає Ольга Карєва.

Відбувши покарання, у  2014 році  Ольга залишила тюремні стіни. Але на волі жінка не мала куди податись, бо опинилася без даху над головою та мала хворе серце. Разом з іншими безпритульними Ольга ночувала, де доведеться, і щоранку йшла шукати роботу в надії, що життя зміниться. Так і сталось, коли жінка дізналась про організацію «Горіховий дім».

«Ольга вийшла на волю і не мала куди податись. Знайшовши нас, вона переживала, чи ми її приймемо, чи зможемо поселити. Мене дуже вразило те, що із перших днів Олі вдалось дуже швидко адаптувалася до наших  умов. За короткий час вона із новачка перетворилась на неформального лідера», – розповідає співзасновник  благодійної організації-фонду «Горіховий дім» Юрій Лопатинський.

Зараз у цій організації Ольга працює бухгалтером, а її кримінальне минуле зовсім не лякає роботодавців. Життя жінки почало налагоджуватись, наповнюватись барвами та мріями. Головним бажанням у неї є поїздка у гори.

Команда журналістів «Доброго ZIKу» не змогла оминути історію цієї жінки та подарувала Ользі заслужений відпочинок серед омріяних засніжених гір.

«Я настільки приємно вражена, що, щиро кажучи, мені бракує слів. Враження б’ють джерлом, а емоції переповнюють добром.  В горах я не була 17 років. Ця поїздка для мене казкова, мої легені на повну наситилися цим чудовим повітрям. Я просто щаслива», – каже Ольга Карєва.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-23 12:52:14