понеділок, 27 лютого, 2017, 12:06 Регіони
Жителі Чернівців через транспортний колапс закликають бойкотувати маршрутки
Фото: molbuk.ua
Фото: molbuk.ua

Через транспортний колапс, який виник у Чернівцях у зв’язку з невиконанням приватними перевізниками своїх обов’язків, у соцмережах почали активно закликати жителів міста бойкотувати маршрутки і допомагати своїм знайомим добиратися на роботу за допомогою власних автомобілів.

Про це пише «Молодий буковинець».

«Пропоную всім, хто має власне авто і буде рухатись по місту протягом дня, або ж на роботу зранку. Підберіть тих, хто чекає переповнену маршрутку, можливо, вам по дорозі. Передзвоніть колегам по роботі і підкиньте їх – разом ми сильніше. І тільки спільними зусиллями ми не дамо себе принижувати», – пише чернівчанин Артем Жук.

Водночас він закликає містян телефонувати депутатам міськради: «А ще – зателефонуйте чернівецькому депутату. Зазвичай у нього дорогезний джип і він з великим бажанням підкине вас. І запитайте за нові тролейбуси і пасажирів в ньому, на яких він плює звисока».

«Я знаю, що це неймовірно нереально, але все ж пропоную усім нам бойкотувати перевізників при можливості. Там, де є тролейбус – сідати винятково на тролейбус. Там, де немає – організовуватись групами, скидатись на таксі і їхати. Нема грошей – піти пішки, нехай далеко – але безкоштовно і без штовханини. Є велосипед – їдьте на ньому. Робити будь що, лише не користуватись послугами приватних перевізників», – пропонує у своєму дописі в соцмережі чернівчанин Дмитро Івасюк.

Окрім того, директор телеканалу ТВА Вадим Пелех заявив, що його телерадіокомпанія долучається до бойкоту приватних перевізників, а також опублікував відповідний наказ.

«На час надзвичайної ситуації, яка склалася у транспортній системі Чернівців, рекомендую працівникам телекомпанії ТВА утриматися від користування маршрутками у службових цілях. У тексті наказу керівникам підрозділів доручено:

  • Скласти маршрути, звідки можна забрати працівників для довезення на роботу і відправлення додому
  • Залучити для підвезення (за згодою) працівників з власним автотранспортом
  • Розробити механізм компенсації на п/м-матеріали
  • Відкоригувати графік підготовки передач з урахуванням додаткового часу, витраченого на дорогу

Міська інспекція з питань благоустрою теж долучилася до бойкотування послуг приватних перевізників Чернівців.

«На час надзвичайної ситуації, яка склалася у транспортній системі Чернівців, рекомендую працівникам Інспекції утриматись від користування маршрутками у службових цілях з 27.02.2017», – повідомив на своїй Facebook-сторінці керівник інспекції Сергій Обшанський.

Видання нагадує, що 24 лютого у Чернівцях розпочався транспортний колапс: маршрутки почали масово ігнорувати пасажирів, внаслідок чого на зупинках скупчувались натовпи людей.

У суботу ввечері міський голова Чернівців Олексій Каспрук заявив, що в понеділок, 27 лютого, міська рада в односторонньому порядку розірве договори з підприємствами-перевізниками, які здійснюють перевезення пасажирів у Чернівцях.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-18 15:45:06