Новини » Політика 27 лютого, 2017, 15:43
На крісло «головного люстратора» України є 13 претендентів
Фото: УНІАН
Фото: УНІАН

До участі у конкурсі на посаду директора департаменту з питань люстрації Міністерства юстиції подалися 13 кандидатів. Він має відбутися 1-3 березня у три етапи: тестування, розв’язання ситуаційних завдань і співбесіда.

Про це повідомляє Мін’юст та подає перелік кандидатів.

Так, документи для участі у конкурсі на зайняття посади директора департаменту з питань люстрації подали: Горбаченко Павло, Єрмоленко-Князєва Лілія, Забара Юрій, Задорожна Анастасія, Крупчак Назар, Людкевич Станіслав, Овчаренко Антон, Мікеш Світлана, Потюк Михайло, Старик Анатолій, Чіковані Олександра, Юрченко Дмитро, Яценко Дмитро.

Серед них є і помічники нардепів, як сьогоднішні працівники прокуратурі та Мін’юсту, так і помічники нардепів,також є викладач і безробітний.

Проведення конкурсу заплановане на 1-3 березня. Він має відбутися у три етапи: тестування, розв’язання ситуаційних завдань і співбесіда.

Міністерство юстиції запевняє, що воно зацікавлене виборі на прозорому конкурсі «найбільш компетентного, сильного і самодостатнього фахівця, який зміг би очолити цей непростий напрямок».

Як відомо, 21 листопада 2016 року Тетяна Козаченко заявила про відставку з посади директора департаменту з питань люстрації Мін’юсту. У грудні Мін’юст оголосив конкурс на заміщення посади директора департаменту люстрації – і тоді документи подали 12 осіб, проте переможця не обрали. У січні 2017 року міністерство оголосило повторний конкурс на «головного люстратора».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-26 19:58 :06