Новини » Події

Савченко вдруге приїхала в Макіївську колонію відвідати полонених й «постріляти»

У суботу, 25 лютого, народний депутат (позафракційна) Надія Савченко вдруге побувала в Макіївці для того, щоб відвідати в одній з виправних установ українських полонених.

Про це заявили в прес-службі «уповноваженого з прав людини в ДНР» Дар’ї Морозової, – повідомляє nbnews.com.

«Сьогодні відбувся спільний візит в Макіївську виправну колонію уповноваженого з прав людини Дар’ї Морозової і українських громадських діячів – Надії Савченко та Володимира Рубана (керівника «Офіцерського корпусу» – НБН)», – йдеться в повідомленні.

Засоби масової інформації на захід запрошені не були.

У прес-службі додали, що Надії Савченко та Володимиру Рубану була надана можливість «поспілкуватися з усіма українськими силовиками і особисто переконатися в тому, що умови їх утримання повністю відповідають всім міжнародним нормам».

При цьому Дар’я Морозова стверджує, що частина українських полонених висловила небажання повертатися в Україну.

В той час блогер, воєнкор, офіцер ЗСУ, більше двох років в АТО, що пише під ніком Капітан Прайс звернув увагу на інтерв’ю, яке опублікував сепарський паблік про Надію Савченко після візиту в Донецьк, – повідомляє viche.net.ua.

«Я постріляла з ДНРівцями на навчальних стрільбах – вони чудові хлопці» – сепарський паблік опублікував шокуюче інтерв’ю Савченко.

 

Loading...