live
Новини » Львів 1569

У Львові зруйнують старі будівлі, щоб збудувати шість багатоповерхівок

Виконавчий комітет Львівської міської ради на засідання 24 лютого затвердив містобудівні умови та обмеження забудови земельних ділянок на будівництво товариством з обмеженою відповідальністю «Експерт-інвест» шести багатоквартирних житлових будинків на просп. В. Чорновола-вул. Замарстинівській з вбудованими приміщеннями громадського призначення та підземним паркінгом зі знесенням існуючих будівель.

Про це повідомляє кореспондент ІА ZIK.

Головний архітектор Юліан Чаплінський пояснив, що ЛМР уже видала містобудівні умови та обмеження на перший квартал. Сьогодні йшлося вже про другий.

Згідно із документами, на цих ділянках планують збудувати шість будинків: дві шестиповерхівки, а також восьми-, десяти, дванадцяти- і п’ятнадацятиповерхівки з вбудованими приміщеннями громадського призначення та підземним паркінгом.

Іншим своїм рішенням виконком затвердив містобудівні умови та обмеження забудови земельної ділянки на будівництво ТзОВ «Будімекс Проект» двох багатоквартирних житлових будинків з вбудованими приміщеннями громадського призначення та підземним паркінгом на вул. А. Лінкольна, 6-А.

Крім того, виконком затвердив такі документи:

  • містобудівні умови та обмеження забудови земельної ділянки на будівництво ТзОВ «Компанія «ФАХ» багатоквартирного житлового будинку з вбудованим паркінгом на вул. Замарстинівській – вул. Гетьмана І. Мазепи;
  • містобудівні умови та обмеження забудови земельної ділянки на будівництво ТзОВ «Скіпр» двох багатоквартирних житлових будинків у складі багатофункціонального комплексу на вул. Княгині Ольги, 1-5;
  • містобудівні умови та обмеження забудови земельної ділянки на будівництво ТзОВ «Скіпр» трьох підземних паркінгів №1 у складі багатофункціонального комплексу на вул. Княгині Ольги, 1-5.
Loading...
Loading...
Loading...