Новини » Львів 23 лютого, 2017, 16:47
У судовій справі «Радио Вести» з’явилася третя сторона
Фото: IA ZIK
Фото: IA ZIK

Сьогодні у Франківському районному суді Львова відбулося чергове засідання у справі «Радио Вести».

Як інформує репортер ZIK-Cтріму Юрій Мартинович, позивач – мешканка Алчевська Надія Бондарєва – у суд не з’явилася, не прийшов також її представник. Втім, на засідання прибули представники Національної ради з питань телебачення і радіомовлення.

Адвокат звернулася до суду з клопотанням про залучення до справи представників Національної ради у якості третьої особи. Проти цього виступив представник відповідача. Адвокат «Радио Вести» заявив, що позов стосується виключно порушення прав громадянки Бондарєвої та відшкодування їй моральної компенсації, тож варто було б дізнатися її думку.

Втім, суддя Василь Масендич, який виніс попереднє рішення, заборонивши Нацраді вчиняти будь-які дії щодо «Радио Вести», вирішив долучити до справи національного регулятора у якості третьої сторони та переніс подальший розгляд на завтра.

Як інформував ZIK, сьогодні вранці під будівлею суду львівські активісти пікетували Василя Масендича.

Нагадаємо, 15 лютого до Франківського районного суду Львова звернулася громадянка Надія Бондарєва. Її позов стосується контенту київського «Радио Вести», насамперед ранкової програми «Вести утро». Жінка просила суд визнати дії радіокомпанії неправомірними та відшкодувати завдану їй контентом «Радио Вести» моральну шкоду в сумі 53 тис. 600 грн.

Разом з позовною заявою позивачка подала ще й заяву про забезпечення позову, яка стосувалася дій не радіокомпанії, а Нацради (яка взагалі не є стороною у справі та не була присутня в суді). Позивачка нібито побоювалася, що Нацрада може продовжити «Радио Вести» ліцензію. І суд у той же день, 15 лютого, задовольнив заяву про забезпечення позову – до ухвалення рішення по суті самої справи.

О 9-й ранку 16 лютого Нацрада отримала супроводжувальний лист від керівництва київського «Радио Вести» з оригіналом цієї ухвали. У зв’язку з ухвалою Нацрада не змогла розглянути заяву радіокомпанії про продовження строку дії ліцензії.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-12-01 12:13 :09