live
Новини » Події

Наступний після «Гіві»: Експерт назвав ймовірного кандидата на знищення

Раптова смерть колишнього глави» терористичної ЛНР Віталія Болотова та вибух автомобіля з начальником управління «народної міліції» «ЛНР» Олегом Анащенком пов’язані з зачисткою «республіки» після невдалого перевороту.

Про це співголова громадської ініціативи «Права справа» Дмитро Снєгирьов розповів під час чату у «Главреді».

«У вересні 2016-го під час допитів «заступника командувача народної міліції» ЛНР Віталія Кисельова (позивний «Комуніст»), затриманого за звинуваченням в організації замаху на ватажка «ЛНР» Ігоря Плотницького, він дав свідчення про причетність до заколоту ряду осіб, серед яких були Анащенко, Болотов, «міністр сільського господарства і продовольства ЛНР» Сергій Литвин і екс-спікер «народної ради» ЛНР Олексій Карякін. Ліквідація Анащенко, Болотова і Литвина пов’язана саме з цим», – розповів експерт.

Коментуючи питання, для кого ще з відомих ватажків терористів існує загроза ліквідації, Дмитро Снєгирьов припустив, що наступними можуть стати лідер «донських козаків» Микола Козіцин і російський терорист Ігор Безлер на прізвисько «Бєс».

«Безлеру пред’явлено звинувачення в крадіжці 196 млн гривень. А Козіцина звинувачують у зраді інтересів «донського козацтва». Примітно, що перед ліквідацією «Гіві» йому також було висунуто звинувачення у фінансових махінаціях, зраді інтересів його підрозділу «Сомалі» і масової загибелі бійців цього підрозділу під час боїв під Авдіївкою», – каже громадський діяч.

«У свій час «Права справа» повідомляла про важке онкологічне захворювання Козіцина, тому, швидше за все, його ліквідація буде представлена як смерть від захворювання або самогубство внаслідок тяжкого перебігу хвороби. Не виключена ліквідація Сергія Козлова – глави уряду самопроголошеної ЛНР, якого Плотницький вважає одним зі своїх основних конкурентів», – підкреслив Дмитро Снєгирьов.

За його словами, в «ЛНР» також буде продовжуватися протистояння по лінії Плотницький–Пасічник (Леонід Пасічник, міністр держбезпеки ЛНР), а в «ДНР» – між ватажком «республіки» Олександром Захарченком та колишнім «секретарем» фейкової «ради нацбезпеки» Олександром Ходаковським.Loading...
Loading...
Loading...