Новини » Події 21 лютого, 2017, 16:23
СБУ викрила мережу організацій, фінансованих спецслужбами Росії

З початку 2015 року РФ почала фінансувати політичну активність в Україні, однією з цілей якої є прихована федералізація. СБУ викрила ряд організацій, які створені і фінансуються спецслужбами РФ для дестабілізації ситуації в Україні.

Про це сьогодні на брифінгу заявив глава служби Василь Грицак, – передає LIGA.net.

«Спецслужби РФ і так звана п’ята колона створили ряд проектів. Вони називаються Громадська рада Дніпропетровська, Соціальне Запоріжжя, Одеса за порто-франко, Харківська Слобожанщина. Їх просувають у декількох напрямках на рівні окремих регіонів через народних обранців різних рівнів. Механізм дії – форуми, круглі столи, конгреси зі зверненнями до Верховної Ради, президента України, створюючи ілюзію масової підтримки», – сказав він.

«СБУ спільно з ГПУ відзначена протиправна діяльність... Так, керівником першої групи є колишній помічник міністра освіти України Табачника Кузьменко А.В., який отримав завдання і фінансування від російських спецслужб. Координатор в регіонах – колишній член Українського вибору Золотарьов», – сказав глава СБУ.

За словами Грицака, з початку 2015 року РФ почала фінансувати політичну активність на території України, однією з цілей якої є прихована федералізація.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-20 23:13 :24