Новини » Регіони 21 лютого, 2017, 14:21
На Закарпатті суд видворив громадянина РФ за порушення правил перебування в Україні

Механізм незаконної легалізації російських громадян в Україні через фіктивне працевлаштування викрила на Закарпатті Служба безпеки України спільно з Державною міграційною службою.

Правоохоронці виявили громадянина Росії, який в Ужгороді оформив юридичну контору на підставних осіб. Фіктивно працевлаштувавшись у ній, уродженець Уфи ділився власним досвідом «легалізації» з іншими іноземцями та особами без громадянства, – передає прес-центр СБ України.

Громадянин РФ мав офіційний дозвіл на короткочасне перебування в Україні, але значно перевищив цей термін. Державним установам, уповноваженим продовжити строк законного перебування в нашій країні, він надав неправдиву інформацію про себе, зокрема, про начебто його переслідування в Росії.

Співробітники СБУ також встановили, що насправді цей іноземець мав намір звернутися до суду, щоб повернути російському «Сбербанку» нібито борги громадян України.

На підставі матеріалів СБУ,  Ужгородський міськрайонний суд прийняв постанову про видворення громадянина РФ за порушення правил перебування в Україні.

Іноземцеві також заборонений в’їзд в Україну на три роки.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-23 17:14 :05