Новини » Львів 21 лютого, 2017, 10:52
Міська рада Львова звернулась в Укртрансбезпеку щодо законності діяльності «Яндекс.Таксі»

Львівська міська рада, відповідно до своїх повноважень, не регулює діяльність таксі. Однак, управління транспорту звернулось з офіційним листом до Управління Укртрансбезпеки у Львівській області щодо законності діяльності сервісу пасажирських перевезень «Яндекс. Таксі».

Також у департаменті економічного розвитку підписаний наказ на демонтаж зовнішньої реклами, розміщеної без погоджень,– передає прес-служба ЛМР.

«Міська рада Львова не видає дозволів на діяльність таксі. Це прерогатива державних органів влади – Фіскальної служби та Укртрансбезпеки, діяльність якої координується Кабінетом Міністрів України через Міністра інфраструктури. Сьогодні видано наказ про демонтаж зовнішньої реклами бренду «Яндекс. Таксі», яка розміщена по місту без погоджень.

Як повідомили в КП «Адміністративно-технічне управління», сьогодні вже демонтовано 70 табличок. Робота продовжується», – повідомили в департаменті економічного розвитку.

Вказаний розповсюджувач реклами і надалі має намір проводити свою рекламну кампанію, засмічуючи візуальний простір міста, розміщуючи такі конструкції на електроопорах, дорожніх знаках, світлофорах, інженерних спорудах та будівлях міста.

«Ми оперативно проінформували всі комунальні служби міста про те, що даний суб’єкт розміщує рекламні конструкції незаконно, та нагадали їм про необхідність належного утримання об’єктів, відповідно до правил благоустрою міста. Паралельно силами підрядника КП «АТУ» також

здійснюється демонтаж даних конструкцій», – пояснили в КП «Адміністративно-технічне управління».

Як наголосив директор КП «Адміністративно-технічне управління» Тарас Вітик, і надалі здійснюється моніторинг ситуації, а у разі продовження незаконних дій – будуть звертатись до правоохоронних органів. «Також хочемо звернутись до небайдужих мешканців міста з проханням у разі виявлення суб’єктів, що розміщують дані рекламні конструкції, оперативно повідомляти патрульну поліцію та «Гарячу лінію міста» Львова для встановлення осіб порушників», – зазначив очільник КП «Адміністративно-технічне управління».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-26 05:27 :07