понеділок, 20 лютого, 2017, 16:53 Світ
Вчинок Артеменка – це зрада національних інтересів, – нардеп

Вчинок народного депутата з фракції Радикальної партії Ляшка Андрія Артеменка, який передав колишньому раднику президента США Дональда Трампа Майклу Флінну план нормалізації відносин між Україною і Росією, який передбачає, зокрема, референдум про передачу Криму в оренду Росії на 50 або 100 років – це зрада національних інтересів та заклик до зміни державних кордонів.

Таку заяву зробив народний депутат Роман Семенуха в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня 13:00–15:00 та 19:00–21:00 на телеканалі ZIK).

Народний обранець, зокрема, зазначив, що вчинок депутата підпадає під дію Кримінального кодексу України: «Кожен з депутатів давав присягу боронити цілісність та суверенітет держави. Тому це зрада національних інтересів країни і груба пропозиція змінити кордони країни, в той чи інший спосіб передавши її частину».

Депутат зауважив, що оприлюднення цієї інформації дивним чином співпало в часі з річницею передачі Криму УРСР, наголосивши, що на його думку такий збіг не є випадковим.

«Неодноразово вже за часів незалежності України деякі політики пропонували змінити статус Криму. Я пам’ятаю пропозицію Інни Богословської зробити Крим під подвійним управлінням, і багато інших речей, які не мають нічого спільного з національними інтересами. Також, це демонстрація слабкості зовнішньої політики України. Адже ми розуміємо, що «Мінськ-2» помирає, і рано чи пізно треба буде починати діалог, який захищає національні інтереси, а не веде до колонізації, як це є зараз. Такі речі з’являються лише тому, що досі немає чіткої позиції України стосовно Криму», – зазначив Роман Семенуха.

Він також повідомив, що навіть після виключення з фракції, Артеменко не позбудеться мандату депутата: «Депутат Артеменко є «списочником», тому якщо фракція його виключить, то він просто залишиться позафракційним депутатом. Позбутись свого депутатського мандату він може, лиш коли сам його складе».

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-22 23:25 :58