Новини » Політика 20 лютого, 2017, 17:21
Казанський: Треба не намети у Києві ставити, а пояснити людям, чому возити вугілля з «Л/ДНР» не можна

Прихильникам блокади потрібно зараз не з поліцією битися і намети ставити в Києві, а пояснювати людям, чому возити вугілля з «ЛНР» та «ДНР» – не можна. Адже багато хто досі цього не розуміють.

Про це написав у Twitter блогер Денис Казанський.

«Якби я був серед організаторів блокади, то зараз у першу чергу намагався б переконати громадян, що альтернатива вугіллю із зони АТО є, і вимагав би від Кабміну прийняття конкретних заходів для диверсифікації поставок. Як варіант, «Самопоміч» могла б сформувати свій тіньовий уряд і запропонувати свій варіант виходу з паливної кризи.

Наприклад, виходить Єгор Соболєв на прес-конференцію і каже: «На місці міністра палива і енергетики я б зробив такі кроки для забезпечення енергетичної незалежності від терористів. І по пунктах виклав би свою програму. Це було б правильно. Щоб люди бачили, що у тебе є більш конструктивний план дій, ніж намети біля будівлі АП», – зазначив Денис Казанський.

За його словами, після вчорашньої картинки у сторонніх спостерігачів може скластися думка, що жодних варіантів відмови від вугілля з ОРДЛО немає, і тому прихильники блокади змушені влаштовувати бійки і скандали, щоб не переходити до суті питання. А насправді це не так. Алгоритм відмови від вугілля із зони АТО існує, потрібно тільки донести його до людей. Проблема тільки в тому, що з цим у політиків якраз проблеми. Битися і палити шини – легко. Переконувати людей набагато складніше.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-17 06:15 :30