п'ятниця, 17 лютого, 2017, 13:58 Регіони
Вже другий поїзд з вагонами-трансформерами курсуватиме між Києвом та Івано-Франківськом
Новий потяг Київ-Івано-Франківськ курсуватиме з вагонами-трансформерами. Фото: УНІАН
Новий потяг Київ-Івано-Франківськ курсуватиме з вагонами-трансформерами. Фото: УНІАН

Вже другий поїзд, який сформований із нових пасажирських вагонів з меблями, що трансформуються, вітчизняного виробництва, з 24 лютого відправиться з Києва до Івано-Франківська.

Завдяки такому типу рухомого складу поїзд перевозитиме пасажирів і з місцями для сидіння, і зі спальними місцями. До Івано-Франківська поїзд курсуватиме в категорії Інтерсіті, зворотно трансформуватиметься в «Нічний експрес», – передає прес-служба «Укрзалізниці».

Швидкісний поїзд Інтерсіті №749/750 Київ – Івано-Франківськ відправлятиметься зі станції Київ-Пасажирський о 14:12 та прибуватиме до Івано-Франківська о 22:58. У зворотному напрямку «Нічний експрес» №149/150 відправлятиметься з Івано-Франківська о 23:58 та прибуватиме до станції Київ-Пасажирський о 09:04.

Поїзд курсуватиме дзеркальним графіком: два поїзди назустріч один одному.

Нагадаємо, перший поїзд, що сформовано з нових пасажирських вагонів з меблями, які трансформуються, курсує між Києвом та Івано-Франківськом з 17 січня. Це один із найбільш динамічних маршрутів, на якому стабільно високий попит на перевезення. Майже за місяць курсування ним скористалися понад 20 тисяч пасажирів. «Запуск ще одного нового поїзда – реакція ПАТ «Укрзалізниця» на зростання попиту на перевезення в напрямку Івано-Франківська. Весною очікуємо на значне зростання кількості туристів, що мандруватимуть зручно та комфортно нашими поїздами до Західної України», – розповів директор з пасажирських перевезень та сервісу ПАТ «Укрзалізниця» Ігор Романків.

Завдяки цьому поїзду збільшилася кількість поїздів прямого сполучення між Києвом та Івано-Франківськом – це вже 3 пара (поряд із №43 та №143), а також курсують нині 2 пари транзитних цілорічних. У пікові періоди призначаються до 5 додаткових.

При переході на літній час графік руху поїздів з вагонами-трансформерами буде переглянуто для зменшення часу прямування.

Нагадаємо, що за договором із Крюківським вагонобудівним заводом Укрзалізниця у 2016 році замовила загалом 13 нових вагонів-трансформерів.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-24 12:02 :45