п'ятниця, 17 лютого, 2017, 14:30 Політика
Виконанню Мінських угод перешкоджає позиція агресора, – Чорновіл

Від мінських перемовин Україна найбільше очікує припинення вогню і повернення заручників.

Про це в ефірі ток-шоу інформаційного проекту «Перші про головне. Коментарі» (щобудня 13:00–15:00 та 19:00–21:00 на телеканалі ZIK) зазначив політичний експерт Тарас Чорновіл.

«Мінські переговори є процесом, який в жодному разі не можна зупиняти. Головним успіхом для нас було б припинення обстрілів і повернення заручників. Поки що прогресу ні в одному, ні в іншому немає», – каже експерт.

Виконання пунктів Мінських угод є неможливим, допоки Росія не рахуватиметься із чужою думкою. РФ дозволяє собі сприймати людей, як товар, шантажуючи полоненими Україну. Тарас Чорновіл переконаний, що в’язні для Кремля є лише матеріалом, а не живими людьми.

«Я вважаю, що переходити до виконання інших пунктів можна буде лише після 72-х годин припинення вогню з боку ворога. Тоді ми зможемо повернути полонених. Додам, така агресивна позиція з боку Росії триватиме не вічно. Усе до пори до часу. Я знаю, що зараз всі питання відтягуються до тієї миті, поки остаточно не включиться у роботу нова адміністрація президента США», – говорить Тарас Чорновіл.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-23 03:56:37