Новини » Суспільство 17 лютого, 2017, 14:37
Волонтери збирають кошти на український мультсеріал для найменших
Фото: uamodna.com
Фото: uamodna.com

Волонтери освітнього проекту «Мова – ДНК нації» розпочали збір коштів на «Спільнокошті» для створення українського мультсеріалу. Це будуть коротенькі історії про головного персонажа – Лепетуна та його родину, за допомогою яких дітки вивчатимуть назви побутових речей, тварин, квітів тощо, а також навчатимуться правильно говорити українською в різних ситуаціях.

Про це пише сайт UaModna.

Волонтери планують зібрати за 90 днів 220 тисяч гривень, щоб створити перший сезон, або десять серій мультсеріалу. Протягом першої доби 86 доброчинців уже профондували 29 тисяч гривень – 13% від потрібної суми.

«Малюки від одного до п’яти років тепер дуже швидко звикають користуватися мобільними пристроями й планшетами та самостійно дивляться відео на YouTube. Багато батьків прагнуть навчити дітей говорити українською, але самі навіть не завжди знають, як правильно називаються звичайні побутові речі. Власне тому в нас з’явилася велика ідея – створити «українську Пеппу» або мультсеріал для малечі. Ми публікуватимемо наші мультику на Youtube – і в батьків буде більше часу для власних справ, поки діти дивитимуться корисні мультики й навчатимуться говорити українською», – розповіла засновниця проекту «Мова – ДНК нації» Наталія Клименко.

Підтримати ідею створення мультсеріалу «Лепетуни» можна тут.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-22 18:35 :49