п'ятниця, 17 лютого, 2017, 16:23 Львів
Навесні у Львові відкриють «Вікно життя»

Три роки тому при одному із львівських шпиталів діяло «Вікно життя». Його закрили після того, як знайшли там вже неживе немовля. Сьогодні мертвих діток знаходять просто на вулиці. Тому депутати міськради вважають за необхідне відкрити пункт допомоги немовлятам.

Про це йдеться в сюжеті інформаційної програми «Перші про головне. Львів» (щобудня о 21:00 на телеканалі ZIK).

Протягом чотирьох років «Вікно життя» знаходилось у перинатальному центрі. За час свого існування його працівникам вдалось зберегти одне життя немовляти. Нині у Львові немає жодного схожого пункту.

«Чиновники думають, що «Вікно життя» є неефективним. Частина з них дуже цинічно каже, що це не рентабельно. Я гадаю, що навіть одне збережене людське життя варте того, аби відкрити пункт», – каже депутат Львівської міської ради Любомир Босаневич.

«Жодним правовим актом в Україні «Вікна життя» не регламентовані. Я вважаю, що їх створення не вирішує проблеми покинутих дітей в цивілізований спосіб», – зазначив головний медик Львова Володимир Зуб.

Водночас кількість залишених діток просто на вулиці чи на смітнику поступово зростає. Так, вчора, у під’їзді львівської багатоповерхівки знайшли коробку з мертвим немовлям. Тому після тривалих перемовин депутати таки переконали чиновників – і з квітня при міській дитячій клінічній лікарні працюватиме «Вікно життя».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-22 04:20 :27