п'ятниця, 17 лютого, 2017, 15:57 Київ
В заходах пам’яті Героїв Небесної Сотні в Українському домі візьме участь до 700 осіб, – організатор

Організатори прогнозують, що у заходах, приурочених до Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні, котрі відбудуться в Українському домі в Києві візьмуть участь від 500 до 700 осіб.

Про це повідомив директор Українського дому Юрій Стельмащук в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня 13:00–15:00 та 19:00–21:00 на телеканалі ZIK).

Він повідомив, що серед заходів присвячених Дню пам’яті Героїв Небесної Сотні – виставка портретів учасників Революції Гідності, хода пам’яті загиблих в трагічних подіях січня-лютого 2014 року, відкриття виставки артефактів Майдану. Всього, за словами директора Українського дому, в заходах пам’яті Героїв Небесної Сотні візьме участь 500-700 чоловік. Вхід вільний для усіх охочих взяти участь в заходах.  

«Українським дім – ініціатор та організатор пам’ятних заходів. Також ми забезпечуємо весь процес заходів в Українському домі. Будуть польові кухні, які готуватимуть таку ж їжу, що була на Майдані під час Революції Гідності»,  підкреслив директор Українського дому.  

Юрій Стельмащук розповів про кошти, на які проводитимуться заходи: «Це волонтерська допомога, робота команди Українського дому, Допомога Самооборони Майдану, громадської організації «Жінки Небесної сотні», організацій учасників АТО. Ми робимо це щороку. Адже доки є пам'ять про наших героїв, доти ми будемо мати постійне нагадування, якою ціною ми здобули свободу, і що маємо бути гідними цих героїв»

Також Юрій Стельмащук розповів про концепцію подальшої діяльності  Українського дому: «Ми працюємо за концепцією: «Український дім – це центр національної ідеї». Ми взяли на себе таку місію. Сьогодні наша країна не є єдиною. Хоча ми всі кажемо, що є патріотами, соціологія говорить, що схід та захід є окремо. Їх може об’єднати своя земля. Це речі, що не викликають дискусії: державницькі ідеї, християнські цінності. Ми пробуємо сформувати національну ідею. Залучаємо різні інтелектуальні кола. В національній ідеї в центрі має бути людина, відповідальна перед Богом, народом, сім’єю. Основною складовою успішного майбутнього є не економіка а духовність. Християнська ідеологія має бути ключовою в побудові суспільства. Ці цінності ми й ставимо в основу діяльності Українського дому».

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-24 12:05 :24