п'ятниця, 17 лютого, 2017, 20:09 Світ
Unilever відмовився від злиття із Kraft Heinz за $143 млрд

Компанія Unilever не побачила в пропозиції Kraft Heinz вигоди для своїх акціонерів. Акції обох компаній здорожчали на тлі новин про можливу угоду.

Підконтрольний американцям виробник продуктів харчування Kraft Heinz заявив, що британсько-нідерландська компанія Unilever, що виробляє продукти харчування та побутову хімію, відмовилася від пропозиції злиття. Вартість пропонованої угоди з об’єднання двох найбільших компаній на ринку становила 143 мільярди доларів США, із посиланням на видання The Financial Times передає DW.

«Unilever відмовився від пропозиції, оскільки не бачить переваг – ані фінансових, ані стратегічних – для своїх акціонерів. Unilever не бачить підстав для подальшої дискусії», – заявили у компанії, відомої зокрема косметичними брендами Dove та Axe, а також чаєм Lipton. У Kraft Heinz, утім, не виключили, що зроблять нову пропозицію, передає агенція dpa.

Ринкова вартість Unilever становить близько 140 мільярдів доларів США, тоді як харчовий гігант коштує близько 106 мільярдів доларів США. На тлі новини про можливу угоду акції Unilever на Лондонській біржі здорожчали на 12 відсотків, цінні папери Kraft Heinz додали в ціні близько восьми відсотків на Нью-Йоркській біржі.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-24 23:40 :53