п'ятниця, 17 лютого, 2017, 14:22 Події
Учасники блокади на Донеччині готові до силового сценарію, – активіст
Блокада ветеранами АТО залізниці для припинення торгівлі з незаконними збройними формуваннями. Фото: radiosvoboda.org
Блокада ветеранами АТО залізниці для припинення торгівлі з незаконними збройними формуваннями. Фото: radiosvoboda.org

Після рішення РНБО поліцейські справді намагалися розігнати учасників блокади на Донеччині, однак на підмогу ветеранам АТО прийшли місцеві активісти. Тож жодного штурму не відбулося. Учасники блокади готові до силового сценарію та стоятимуть доти, доки ворог не виконає їхніх вимог.

Про це в ефірі інформаційного проекту «Перші про головне. Коментарі» (щобудня 13:00–15:00 та 19:00–21:00 на телеканалі ZIK) розповів учасник блокади військовий на позивний «Марко».

За словами активіста, ще у 2015 році Президент України Петро Порошенко своїм указом ухвалив рішення про блокаду. Цей документ зачитав тодішній речник фракції БПП Юрій Луценко.

«Там були вказані усі ці пункти, зокрема, про повне зупинення торгівлі. Та, на жаль, чомусь після того влада про це забула. Ми ж бачимо, що із захопленими територіями маємо звичайні торгівельні стосунки. Наші міністри туди їздять, до того ж, ще й вільно сидять там у ресторанах», – обурювався «Марко».

Разом із тим, він повідомив, що після рішення РНБО про можливість силового розгону блокадників до них справді приїжджали правоохоронці. Однак, спільно із місцевими активістами вдалось втримати позиції.

«Приїхала поліція – спочатку прості хлопці, потім – у повному спорядженні, мали зброю. Викликали пожежну машину та швидку. З того ми зрозуміли, що готується силовий розгін. Тоді ми дали оголошення про це на сторінці штабу блокади у соцмережах. До нас підтягнулися військові та місцеві активісти. Адже багато тутешніх мешканців нас підтримують. Навіть надзвичайники, які приїхали, сказали, що вони – за нас. Тож у зв‘язку з тим, що нас уже зібралось багато, до того ж, приїхали журналісти, поліцейські зрозуміли, що їхні дії можуть викликати резонанс. Штурму не відбулося», – розповів «Марко».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-25 07:52:21