п'ятниця, 17 лютого, 2017, 16:12 Львів
У Сколе уроки лідерства школярам проводили стажери з Китаю та Туреччини

У Сколівській ЗОШ І-ІІІ ст. проводились навчання за участю іноземних волонтерів. Стажери з Китаю та Туреччини проводили уроки, презентації, майстер-класи та інтерактивні ігри для розвитку лідерства в учнів 8-11 класів.

Про це повідомили у Сколівській РДА.

Стажери розповідали про країни, звідки прибули, їхню культуру і традиції. Для проведення різноманітних тренінгів були залучені спікери та члени організації AIESEC.

Стажери обговорювали різні теми такі, як: «Встановлення особистості», «Як стати лідером», «Як визначити свої сильні та слабкі сторони», «Як вирішувати проблеми», «Чи варто іти на ризик і які види ризику існують».

Дискутування цих питань  допомогло учням подолати мовний бар’єр, вдосконалити розмовну англійську. Ігри, які використовували стажери, робили спілкування безпосереднім і невимушеним.

У свою чергу, стажери легко йшли на контакт із учнями, підготували цікаві презентації, щиро та відкрито спілкувалися. Волонтери намагалися показати світ з безліччю можливостей навколо нас. Бажали донести, що кожен з підлітків має величезний потенціал і сам творить своє майбутнє.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-25 03:38:15