п'ятниця, 17 лютого, 2017, 15:23 Львів
У податковій міліції Львівщини злочини не розслідують, але звання отримують, – прокурор

Прокурор Львівщини Юрій Квятківський розкритикував роботу підрозділів ГУ ДФС у Львівській області щодо виявлення та документування злочинів у сфері оподаткування.

Про це Ю.Квятківський повідомив 17 лютого на прес-конференції.

«У 2016 році податкова міліція не виявила жодного злочину у сфері оподаткування, вчиненого організованими групами, та щодо легалізації та відмивання незаконно отриманих доходів та майна. І це при тому, що у складі ДФС в області функціонує ціле управління, яке займається виявленням вказаних злочинів», – наголосив прокурор.

З його слів, у кожному другому кримінальному провадженні, яке зареєстровано за матеріалами оперативних працівників про ухилення від сплати податків, під час слідства факт несплати податків не підтверджено, унаслідок чого кримінальне провадження закрито.

«Про яку результативність у боротьбі з незаконною реалізацією фальсифікованих напоїв можемо говорити, коли слідчі ДФС області у минулому році до суду скерували лише 16 таких кримінальних проваджень (у 2015 році їх було 25). Такі показники не свідчать про перекриття усіх каналів постачання фальсифікату, а навпаки – про неналежну роботу податкової міліції», – підкреслив Ю.Квятківський.

«Жодного конвертаційного центру оперативним підрозділом податкової міліції у 2016 році не виявлено. У мене питання – для чого такий оперативний підрозділ у складі майже 170 осіб», – додав він.

При цьому, зауважив прокурор, до дисциплінарної відповідальності за рік не притягнуто жодного оперативного працівника податкової міліції, у той час семеро з них отримали позачергові звання, у тому числі троє – полковника.

«Реагуючи на цю кричущу бездіяльність прокуратура області у жовтні минулого року скерувала листа голові ДФС України з вимогою провести службове розслідування за виявленими фактами порушень вимог законодавства у діяльності податкової міліції. Проте, такий лист залишено без реагування. У лютому 2017 року скеровано повторний лист пану Насірову з вимогою проведення службового розслідування та вирішення питання доцільності перебування на посадах керівників податкової міліції області», – повідомив Ю.Квятківський.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-20 00:21:23