п'ятниця, 17 лютого, 2017, 18:07 Київ
У КМДА взялись розробляти ідею створення віртуальної картки киянина

У Київській міській державній адміністрації розробляють ідею створення віртуальної картки киянина, скористатися наявними можливостями якої можна буде за допомогою смартфона.

Про це повідомив перший заступник голови КМДА Геннадій Пліс, передає прес-служба КМДА.

«Ми працюємо над тим, щоб зробити картку киянина максимально використовуваною, щоб це був справді потрібний киянам проект. Працюючи над його наповненням, ми все частіше ставимо запитання – навіщо нам пластикова карта, якщо у кожного є смартфон? На даний момент ми з одним із державних банків обговорюємо можливість створення віртуальної картки киянина, оскільки банк є достатньо прогресивним у сфері електронних технологій», – розповів перший заступник голови КМДА.

За його словами, користування інноваційної картою відбуватиметься за принципом стандартних безконтактних оплат смартфоном.

Для активації такої можливості необхідно буде встановити офіційний додаток, а сплачувати за покупки та послуги можна буде, піднісши телефон до терміналу з символом безконтактної оплати.

«Як швидко це буде? Це залежить від того, яких домовленостей ми досягнемо в своїх перемовинах, як швидко вдасться «покласти» всі технічні вимоги на таку віртуальну картку», – зауважив Геннадій Пліс.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-23 10:46:50