п'ятниця, 17 лютого, 2017, 10:52 Львів
У Дрогобицькому районі готуються до реалізації проектів «Питна вода»

Учора, 16 лютого, голова Дрогобицької райдержадміністрації Володимир Шутко провів робочу нараду з питань подання проектів в рамках реалізації програми «Питна вода» на 2012-2020 роки у Львівській області».

Про це повідомив власкор IA ZIK з посиланням на сектор з питань інформаційної діяльності і комунікацій з громадськістю РДА.

Йшлося, зокрема, про забезпечення питною водою приміщення майбутньої дитячого дошкільного закладу та дитячого будинку сімейного типу в с. Дорожів.

На нараді обговорювалися всі варіанти для облаштування водопроводу до цих закладів з можливістю продовження його до лікарської амбулаторії, Народного дому та школи.

За підсумками наради доручено Дрогобицькому районному територіальному медичному об’єднанню  зробити забір води для дослідження з існуючих криниці та свердловини, сільському голові – підготувати необхідну документацію для участі у конкурсному відборі до участі у програмі «Питна вода».

Нагадаємо, торік з обласного бюджету було виділено кошти для придбання будинку для громади села Верхній Дорожів, в якому облаштовують дошкільну установу і лікарську амбулаторію.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-24 11:59 :32