п'ятниця, 17 лютого, 2017, 11:52 Економіка
У бюджеті не передбачено відшкодувань за зруйноване під час АТО житло, – Мінфін
Пошкоджена внаслідок обстрілів будівля в Авдіївці. Фото: Кравченко Андрій/УНІАН
Пошкоджена внаслідок обстрілів будівля в Авдіївці. Фото: Кравченко Андрій/УНІАН

У державному бюджеті на 2017 рік не передбачені кошти на відшкодування збитків за зруйноване або пошкоджене житло під час проведення Антитерористичної операції.

«На сьогодні нормативно-правові акти, які б регулювали порядок, критерії та розміри відшкодування фізичним особам шкоди, завданої внаслідок бойових дій відсутні, а тому вирішити питання щодо виділення з державного бюджету коштів на відшкодування (компенсації) витрат громадянам, у яких повністю або частково зруйновано житло внаслідок бойових дій, немає законодавчих підстав», – йдеться у відповіді Міністерства фінансів України на інформаційний запит «Главкому».

Водночас у Міністерстві наголосили, що, згідно з підпунктом 4 пункту 24 Прикінцевих та перехідних положень Бюджетного кодексу визначено, що залишки коштів місцевих бюджетів на територіях, яких органи влади тимчасово не здійснюють своїх повноважень, зараховуються до спеціального фонду обласних бюджетів Донецької та Луганської областей. При цьому переліки об’єктів і заходів, що будуть здійснюватися за рахунок цього спецфонду, затверджуються обласними військово-цивільними адміністраціями за погодженням із Комітетом Верхової Ради з питань бюджету.

Однак, як зазначається у повідомленні, до таких переліків не можуть бути включені об’єкти і заходи на територіях окремих районів, міст, селищ і сіл, де органи держвлади тимчасово не здійснюють своїх повноважень та у населених пунктах, що розташовані на лінії зіткнення.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-24 11:57 :38