п'ятниця, 17 лютого, 2017, 9:57 Суспільство
Цукерберг планує змінити формат Facebook
Засновник Facebook Марк Цукерберг. Фото: be-sparkle.com
Засновник Facebook Марк Цукерберг. Фото: be-sparkle.com

Марк Цукерберг має намір зайнятися розвитком соціальної інфраструктури для формування глобального співтовариства на базі заснованої ним соцмережі Facebook.

Про це він написав у четвер, 16 лютого, у зверненні до користувачів.

«Зараз по всьому світу є люди, які залишилися за бортом глобалізації, і руху, що виступають за відхід від глобальних зв’язків», – констатував засновник Facebook. У зв’язку з цим Цукерберг хоче перейти від формату соцмережі для друзів і сім’ї до розвитку глобальної соціальної інфраструктури. «У такі часи, як зараз, найважливіше, що ми в Facebook можемо зробити – це створити соціальну інфраструктуру, щоб дати людям можливість вибудувати глобальне співтовариство, яке працює для всіх нас», – підкреслив Цукерберг.

Він виділив п’ять основних напрямків – розвиток взаємної підтримки, гарантування безпеки, інформованості, громадянської активності та залучення представників різних культур і поглядів.

Зокрема, говорячи про поширення інформації, Цукерберг висловив стурбованість з приводу персоналізації пошуку і показу інформації, при якій користувач бачить тільки те, що йому подобається і не суперечить його поглядам, а також поширення фейкових новин.

На думку Цукерберга, проблемою є і те, що сенсаційні і прості повідомлення поширюються швидше за інші. «У гіршому випадку, відбувається спрощення важливих тем і їх гіперболізація до крайнощів», ​​- поскаржився засновник соцмережі. Щоб обмежити поширення кричущих заголовків, Facebook вводить алгоритми з обліку, чи читав користувач статтю за посиланням, перш ніж нею поділитися. Ця обставина впливає на показ таких матеріалів в стрічці новин користувачів.

Крім того, Цукерберг зазначив, що Facebook розробив штучний інтелект, який повинен розпізнавати заборонений контент. Цю технологію почнуть частково застосовувати вже в 2017 році, повідомляє DW.

У соціальній мережі Facebook зареєстровано близько 1,9 млрд активних користувачів.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-24 23:36:05