п'ятниця, 17 лютого, 2017, 16:19 Події
Цьогоріч Польща планує надати меддопомогу 20 тис. переселенців

Уряд Польщі надасть Україні допомогу у лікуванні та працевлаштуванні внутрішньо-переміщених осіб.

Про це заявила заступник міністра закордонних справ Республіки Польща Йоанна Вронецка під час зустрічі з першим заступником міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Юсуфом Куркчі, інформує прес-служба українського відомства.

«Ми знаємо, що для вас важлива допомога внутрішньо переміщеним особам. З 2014 року допомога Польщі становила 21 млн злотих. Ми співпрацюємо з міжнародними організаціями у Харківській області. Цього року плануємо надати медичну допомогу та закупити ліки для 20 тисяч переселенців. Для нас також дуже важлива психологічна підтримка внутрішньо переміщеним особам», – зазначила пані Йоанна Вронецка під час зустрічі у Міністерстві з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України.

Ще одним напрямком має стати допомога ВПО у пошуках роботи. Для цього у МТОТ готується окремий проект з підтримки приймаючих громад.

«Більшість внутрішньо переміщених осіб досвідчені люди, і їм треба давати можливість розвивати свій потенціал. Але в рамках реалізації всіх цих проектів відсутня позиція стійкості громад і започаткування такого проекту було б дуже корисним для всіх громад, які приймають переселенців», – зазначив заступник міністра Юсуф Куркчі.

Крім того, він окремо нагадав про майже 70 дітей, батьки яких є політв’язнями в РФ. Через дії Росії діти фактично залишаються без батьківської опіки і потребують окремої підтримки.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-25 07:47:55