п'ятниця, 17 лютого, 2017, 16:15 Події
Тема українських політв’язнів не менш важлива, ніж війна, – Марк Фейгін

Якщо відмовитися від боротьби за одного українця, то чого тоді варті зусилля військових у боротьбі за українську націю загалом? Тому боротьба за кожну людину – це боротьба за всю Батьківщину.

Таку думку висловив адвокат українських політв’язнів Марк Фейгін під час політичного ток-шоу «Прямим текстом» (щочетверга о 22:00) на телеканалі ZIK.

Після звільнення з російського ув’язнення Надії Савченко тема українських політв’язнів поступово відійшла на інший план і в публічному просторі, і серед найвищого керівництва держави. Натомість у в’язницях Росії та окупованого Криму залишається кілька десятків українців, які так само потребують порятунку.

«Абсолютно точно не варто розраховувати на процесуальне вирішення питання ув’язнених українців. Адже уявити, що російський суд у тому вигляді, який він є зараз, здатний звільнити чи виправдати політв’язнів, просто нереально. Натомість реальним інструментом для звільнення українців залишається постійний політичний тиск та розголос питання», – переконаний адвокат Марк Фейгін.

Відтак, сьогодні важливо загострювати увагу на іменах та справах полонених українців саме на високому державному рівні.

«Після звільнення Надії Савченко ситуація із політичними заручниками значно змінилася. Україна дійсно дуже втомилася від війни, від постійного тиску з боку Росії. І, звісно ж, сама Савченко дала привід українцям розчаруватися. Але, насправді, проблема нікуди не зникала. Так само зараз потрібно звільняти Олега Сенцова, Романа Сущенка та інших українців», – зауважив адвокат.

Він додає, що Україні зараз важливо створити свій організований центр впливу саме в Росії. І спільними зусиллями, разом з українськими представниками, працювати над звільненнями ув’язнених.

«Байдуже ставлення до українських бранців може призвести до тяжких наслідків. Адже в тій ситуації, в якій зараз перебувають кілька десятків українських політв’язнів, може опинитися будь-який українець. Боротьба за кожну людину – це боротьба за всю Батьківщину. Тому я сподіваюсь, що українці, як і раніше, будуть боротися за звільнення всіх своїх співвітчизників», – наголосив Марк Фейгін.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-24 23:47 :33