п'ятниця, 17 лютого, 2017, 13:07 Регіони
Те, що на Львівщині оберігають, у Тернополі будуть спалювати
Торф. Teren.in.ua
Торф. Teren.in.ua

Аби вберегти поклади торфу, на Львівщині планують створити заповідники. У той же час на Тернопільщині цей вид корисних копалин хочуть використати для опалювання котелень. 

Так, новий ландшафтний заказник «Торфовище Білогорща», площею 119,6 га, планують незабаром створити на Головному європейському вододілі з найглибшим у регіоні заляганням покладів торфу (понад 7 м), аби зберегти унікальні торфово-болотні комплекси. Адже із результатів наукових досліджень стало відомо, що там зростають 42 види рідкісних рослин та проживають 25 видів тварин. Таку можливість нещодавно обговорили у департаменті екології та природних ресурсів Львівської ОДА, повідомляють на сайті «Україна Молода».

Торф. Teren.in.ua
Торф. Teren.in.ua

Натомість у Тернополі знайшли інший спосіб використання продукції з торфу, причому, не зовсім безпечний. До прикладу, у міській раді повідомили, що проект із переобладнання котельні на вулиці Київській пройшов відповідну екологічну експертизу. Однак державна екологічна інспекція в Тернопільській області стверджує протилежне.

Зазначимо, діючі котельні у Тернополі хочуть перевести із газу на альтернативні види палива, серед яких є і торф’яний порошок, пише "Терен".

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-25 03:36:21