п'ятниця, 17 лютого, 2017, 17:53 Політика
Семерак ініціюватиме звільнення Заїки з посади глави Держекоінспекції

Комісія Мінприроди завершила комплексну перевірку діяльності Державної екологічної інспекції (ДЕІ) України за період із червня 2015 року по січень 2017 року.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив міністр екології і природних ресурсів Остап Семерак.

За його словами, вже готові та підписані акти перевірки, які свідчать про ряд серйозних порушень природоохоронного законодавства.

«Я ознайомився із актами перевірки і у мене поки що складається враження, що за цей період в ДЕІ замість займатися охороною природного навколишнього середовища, планомірно вибудовувалася корупційна піраміда, завданням якої – тиск на бізнес, вимагання та отримання хабарів», – заявив урядовець.

Він повідомив також, що вже 21 лютого всі матеріали перевірки будуть представлені на Колегії Мінприроди і паралельно передані до правоохоронних органів.

Водночас Семерак додав, що буде ініціювати звільнення з посади керівника ДЕІ Заїки Андрія Миколайовича.

«Знаю, що просто не буде, оскільки цей корупційний спрут б’ється в агонії, але не відступає. Зараз будуть використані всі інструменти для дискредитації нашої роботи – від інформаційного кілерства, чорного піару до провокацій та можливих правопорушень. Не скажу, що до цього можна звикнути, але за останні 10 місяців я вже скільки всього про себе прочитав, що, думаю, і це переживемо. Значить, таки наступаємо на чиїсь болючі мозолі», – написав він.

Фото: Остап Семерак/Facebook
Фото: Остап Семерак/Facebook

Також він фото з яхти – пересувної лабораторії Держекоінспекції у Чорному морі, яку, за його словами, посадовці використовували не за призначенням, а для відпочинку. «Що ж хлопці, видно, втомилися «охороняти довкілля». Іронізую. Насправді, це жлобство і робота для правоохоронних органів», – заявив Семерак.

Фото: Остап Семерак/Facebook
Фото: Остап Семерак/Facebook
* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-17 05:38:08