п'ятниця, 17 лютого, 2017, 16:24 Суспільство
Погода в Україні на вихідні, 18 і 19 лютого

На вихідних в Україні очікується хмарна погода з проясненнями.

Майже на всій території країни в суботу висока ймовірність снігу, в неділю опадів не передбачається. Температура повітря вночі становитиме -4...+2 градуси, вдень -1...+5. Вітер змінний, переважно західний, північний, південний, північно-західний, північно-східний та південно-західний, 1-7 м/с.

У північних областях – хмарна погода з проясненнями. У суботу в регіоні висока ймовірність снігу, в неділю опадів не передбачається. Вночі від -1 до +1 градуса, вдень стовпчики термометрів піднімуться в межах +1...+4. Вітер західний, північно-західний та південно-західний, 1-4 м/с.

У південних областях очікується хмарна погода з проясненнями. У суботу і в неділю в регіоні буде переважно суха погода за даними Sinoptik.ua. Вночі від -3 до +1 градуса, вдень стовпчики термометрів піднімуться до +4...+8. Вітер південний, західний, південно-західний і північно-західний, 1-6 м/с.

У Криму хмарна погода з проясненнями. На півострові на вихідних опадів не передбачається. Температура повітря вночі в межах -4...+2 градуси, вдень – до -4...+6. Вітер північних і північно-східних напрямків, 2-6 м/с.

У східних областях – хмарна погода з проясненнями. У суботу в регіоні висока ймовірність снігу, в неділю опадів не передбачається. Температура вночі -4...+1 градус. Денна температура повітря складе +1...+3 градусів. Вітер південних і південно-західних напрямків, 1-7 м/с.

У західних областях – хмарна погода з проясненнями. У суботу в регіоні можливий дрібний сніг, у неділю буде без опадів. Температура повітря вночі до -3...+1 градуси, удень +1...+4. Вітер східний, північний, північно-західний, південно-східний і північно-західний, 1-4 м/с.

У Карпатах – хмарна погода з проясненнями. У суботу в регіоні можливий дрібний сніг, у неділю очікується суха погода. Температура повітря вночі від -6 до -3, удень – від +4 до +5 градусів. Вітер північний, північно-західний і північно-східний, 1-3 м/с.

У центральних областях – хмарна погода з проясненнями. У суботу в регіоні висока ймовірність снігу, в неділю опадів не передбачається. Уночі стовпчики термометрів покажуть -2...0 градусів, вдень +1...+4. Вітер південних, західних, південно-західних і північно-західних напрямків, 1-5 м/с.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-24 23:46:03