п'ятниця, 17 лютого, 2017, 10:51 Економіка
«Нафтогаз» відсторонив від обов’язків президента «Укртрансгазу»
Ігор Прокопів. Фото: Укртрансгаз
Ігор Прокопів. Фото: Укртрансгаз

«Нафтогаз України» відсторонив від обов’язків президента «Укртрансгазу» Ігоря Прокопіва. Процедура відсторонення передбачена статутом Нафтогазу, який Кабінет Міністрів України ухвалив у грудні 2016 року.

Про це повідомляє прес-служба «Нафтогазу».

Відповідно до статуту «Укртрансгазу», управління компанією візьме на себе перший віце-президент цієї компанії Мирослав Хімко. «Нафтогаз» та «Укртрансгаз» наголошують, що зміни в керівництві не вплинуть на постачання газу українським споживачам, а транзит газу продовжуватиметься в повному обсязі згідно з контрактними зобов’язаннями.

Незалежний аудитор групи, компанія Deloitte & Touche, виявив низку порушень під час офіційної перевірки фінансових документів «Укртрансгазу». Пізніше стосовно цих питань були проведені розслідування як зовнішнім аудитором, так і новоствореним органом внутрішнього аудиту «Нафтогазу», який звітує аудиторському комітету наглядової ради.

Додаткові розслідування підтвердили попередньо виявлені факти та допомогли зібрати більше доказів неналежного управління в сфері закупівель. Наявні факти порушень спонукали до подальших паралельних розслідувань, що охоплюють більш широке коло питань.

«У межах докорінної реформи корпоративного управління «Нафтогаз» запроваджує нову систему внутрішнього контролю в усіх компаніях групи. Для забезпечення дотримання відповідних політик і законодавства подібні внутрішні аудиторські перевірки зараз розпочаті в усіх дочірніх компаніях «Нафтогазу», – йдеться у повідомленні.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-20 00:09:45