п'ятниця, 17 лютого, 2017, 12:59 Регіони
Москаль: Особливі заходи в енергетиці не відіб’ються на енергопостачанні Закарпаття
Фото: dt.ua
Фото: dt.ua

Через блокування залізничного сполучення з окупованими територіями на Донбасі та введення особливих заходів у енергетиці України, в Закарпатську ОДА масово звертаються підприємці, що мають замкнений цикл виробництва й залежать від безперервного енергопостачання.

Люди просять роз’яснити, чи плануються на Закарпатті віяльні відключення електроенергії, і як це вплине на їхню роботу.

«У відповідь на такі звернення роз’яснюємо, що левову частку електроенергії Закарпаття отримує з Бурштинської теплоелектростанції (Івано-Франківська область), – заявляє голова Закарпатської ОДА  Геннадій Москаль. – Бурштинська ТЕС працює на вугіллі шахти «Павлоградської» поблизу м. Дніпро, а також на природному газі та мазуті.

Усі ці енергоносії добуваються на території, підконтрольній Україні, а отже робота ТЕС, яка передає надлишок електроенергії в Єдині енергетичні системи України, не залежить від вугілля марки «Антрацит» із тимчасово окупованих частин Луганської та Донецької областей. Тому ніяких віяльних відключень на Закарпатті у зв’язку з особливими заходами в енергетиці не планується», – інформує прес-служба Закарпатської ОДА.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-19 08:32:26