п'ятниця, 17 лютого, 2017, 15:26 Політика
Мінські угоди допомогли запобігти повномасштабній війні з РФ, – Чорновіл

Порушення Мінських угод Російською Федерацією є єдиною підставою для запровадження санкцій проти агресора. А саме завдяки їм військо окупанта не може просунутися на інші території України.

Таку думку в ефірі ток-шоу інформаційного проекту «Перші про головне. Коментарі» (щобудня 13:00–15:00 та 19:00–21:00 на телеканалі ZIK) висловив політичний експерт Тарас Чорновіл.

«Згідно опитувань, багато громадян не задоволені результатами переговорів у Мінську. Але ми мусимо розуміти, що наша відсутність в Білорусі дорівнюватиме скасуванню санкцій проти РФ. Мінські домовленості, після їх легітимізації Генеральною асамблеєю ООН, є єдиним політико-правовим документом, який визнаний на міжнародному рівні», – говорить експерт.

Тарас Чорновіл наголошує, на тому, що ведення війни не заборонене міжнародним правом. Ба більше! На порушення загальноприйнятих правил війни ніхто не зважає.

«Росії потрібні Маріуполь, Харків, Одеса. Це означає, що вона залюбки просунулась би далі. Окупант потребує сухопутний шлях у Крим, тож ніяк не вгамується. Відмовившись від Мінських угод, Україна сам на сам залишиться з ворогом», – пояснює Тарас Чорновіл.

На думку Тараса Чорновола, Мінські домовленості виконали свою головну функцію – стали запобіжним засобом проти великої повномасштабної війни.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-24 11:59 :46