п'ятниця, 17 лютого, 2017, 16:14 Львів
Львівські лікарі перейматимуть досвід кращих ізраїльських хірургів

Сьогодні, 17 лютого, під час українсько-ізраїльської конференції один з найвідоміших нейрохірургів світу, професор Цві Рам презентує для українських лікарів новий досвід комплексного лікування пухлин головного мозку. А щоб фахівці з Ізраїлю й надалі обмінювались з нашими лікарями досвідом у лікуванні складних захворювань, Львів підписав меморандум про співпрацю з Першим медичним центром Тель-Авіва.

Про це інформує прес-служба Львівської міської ради.

Львів запросив і отримав згоду на візит голови Об’єднання Європейських асоціацій нейрохірургів (NEOS), завідувача нейрохірургічним відділенням ізраїльської клініки Іхілов, професора Цві Рама. Він спеціалізується на малоінвазивних і складних операціях з видалення пухлин головного мозку і гіпофізу, лікуванні аневризм, гідроцефалії, важких форм епілепсії та рухових дисфункцій.

«Угода дасть можливість врятувати багато життів. Її підписали керівник управління охорони здоров’я Володимир Зуб і пан Роман Гольдман, який очолює перший медичний центр в Ізраїлі. Це одна з найпотужніших медичних установ, яка рятує дуже багато людей у складних ситуаціях.

Програма передбачає і обмін фахівцями, і стажування фахівців, і цілий комплекс заходів, які дадуть можливість нам мати довше і якісніше життя… Дуже багато стандартів, які сьогодні впроваджуються в Тель-Авіві, однозначно треба впроваджувати в Україні», – зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

За словами керівника департаменту лікування іноземних пацієнтів Першого медичного центру Тель-Авіва Романа Гольдмана, підписання меморандуму дає можливість співпрацювати у трьох ключових напрямках.

«Ми запланували ряд дуже важливих заходів, які плануємо розпочати найближчим часом. По-перше, це академічна співпраця, під час якої ми передаватимемо досвід львівським та іншим українським спеціалістам. Вони будуть працювати за єдиною системою. Пацієнти, які лікуються в Нью-Йорку, Австралії, Токіо, Ізраїлі, будуть за такою ж програмою лікуватись у Львові. Тому згодом взагалі не буде необхідності лікуватись за кордоном.

По-друге, ми плануємо в Ізраїлі приймати українських колег: і лікарів, які вже працюють, і нове покоління студентів на засадах різних конкурсів, щоб вони поверталися і працювали у Львові. По-третє, ми плануємо провести найскладніші операції на базі львівських лікарень, під час яких наші спеціалісти будуть проводити онлайн-консультації чи приїжджатимуть до Львова», – зазначив керівник департаменту лікування іноземних пацієнтів Першого медичного центру Тель-Авіва Роман Гольдман.

Як наголосив Роман Гольдман, всі лікарі, які приїжджають до Львова, є елітою ізраїльської медицини. Вони безкоштовно навчатимуть колег-українців.

Зокрема, ізраїльський професор розкаже українським нейрохірургам, ендокринологам, невропатологам, рентгенологам та онкологам про новітні методи діагностики і лікування пухлин головного мозку, їхнє видалення у стані збереження свідомості пацієнта, та мініінвазивні ендоскопічні операції на «закритому» мозку.

Нагадаємо, лише торік на базі міських лікарень Львова іноземні фахівці проконсультували понад 300 та спільно з львівськими лікарями прооперували майже 100 пацієнтів зі складними проблемами.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-24 23:52:12