п'ятниця, 17 лютого, 2017, 15:37 Львів
Львівщина і Білорусь співпрацюватимуть у культурній сфері, – ЛОДА
Фото: loda.gov.ua
Фото: loda.gov.ua

Про участь колективів Львівщини у білоруських фестивалях та реалізацію спільних українсько-білоруських мистецьких проектів йшлося під час зустрічі заступника голови Львівської облдержадміністрації Оксани Стоколос-Ворончук із заступником міністра культури Республіки Білорусь Василем Черніком у п’ятницю, 17 лютого.

Про це повідомляє прес-служба департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської обласної державної адміністрації.

Оксана Стоколос-Ворончук зазначила, що Львівщина зацікавлена у активній культурній співпраці із Республікою Білорусь. «Будемо дуже раді представляти культуру нашої області на фестивалях вашої країни, – наголосила вона. – Переконані, що ця зустріч стане поштовхом до реалізації актуальних сучасних культурно-мистецьких проектів. А культурна співпраця сприятиме налагодженню співробітництва між нашими державами і в інших сферах».

Василь Чернік зі свого боку згадав про вектори співпраці між країнами у сфері культури. Зокрема, представництво львівської делегації на Національному форумі «Музеї Білорусі» у Могильові. Також запросив делегацію Львівської області взяти участь у наступному форумі у Бресті.

Розповів заступник міністра культури Республіки Білорусь і про фестивалі у своїй країні та запросив до участі у них колективи Львівської області. «У Білорусі щороку відбуваються різноманітні культурні фестивалі, і ми запрошуємо колективи Львівщини до них долучатися. Також взяти участь у «Слов’янському базарі» у Вітебську», – зазначив він.

Під час зустрічі директор департаменту з питань культури, національностей та релігій ЛОДА Христина Береговська також розповіла про Програму промоції мистецтва Львівщини у світі та висловила бажання представляти її у Білорусі. Наголосила вона і на активній співпраці департаменту із білоруською діаспорою, що проживає на Львівщині, та важливості реалізації спільних проектів.

Сторони зустрічі обговорили і ймовірність започаткування проведення «Днів культури Білорусі» в Україні та «Днів культури України» в Білорусі у 2018 році.

прес-служба департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської обласної державної адміністрації

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-24 12:04 :38