п'ятниця, 17 лютого, 2017, 17:44 Львів
Кількість перепусток на в’їзд у центральну частину Львова зменшилася

Як повідомили у ЛКП «Муніципальна дружина», станом на грудень 2016 року кількість перепусток на в’їзд у пішохідну зону центральної частини міста зменшилася у зв’язку з анулюванням перепусток за порушення правил Положення про порядок регламентованого в’їзду у пішохідну зону центральної частини міста.

Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

«Починаючи з серпня місяця ми видали 272 перепустки для автомобілів обслуговування та 270 для авто мешканців. Однак, станом на грудень 2016 року кількість перепусток зменшилася у зв’язку з анулюванням їх за порушення правил Положення про порядок регламентованого в’їзду в пішохідну зону центральної частини міста. Було зафіксовано 36 наїздів на болард транспортними засобами без перепустки, що намагалися «проскочити» за трамваєм або зареєстрованим автомобілем», – сказав директор ЛКП «Муніципальна дружина» Юрій Діль.

Зараз забезпечено цілодобову роботу системи в’їзду/виїзду в пішохідну зону центральної частини міста. Є два болардисти, які працюють 24 години на добу.

В’їзд транспорту відбувається згідно з перепустками: спецтранспорт – червона перепустка, автомобілі, що обслуговують мешканців та заклади пішохідної зони центральної частини міста – жовта перепустка, транспортні засоби мешканців – зелена перепустка.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-17 01:36:57