п'ятниця, 17 лютого, 2017, 16:10 Спорт
«Карпати» виграли суд у справі Володимира Гудими

Франківський районний суд Львова задовольнив позов ФК «Карпати» у справі колишнього гравця команди Володимира Гудими. Відтак штраф та санкції, накладені ФФУ, скасовуються.

Про це йдеться у сюжеті інформаційного проекту «Перші про головне. Львів» (щобудня о 21:15 на телеканалі ZIK).

Франківський районний суд Львова задовольнив позов ФК «Карпати», визнавши незаконним рішення Палати суперечок ФФУ щодо виплати компенсації колишньому гравцю команди Володимиру Гудимі. Відтак, скасовується штраф, накладений Федерацією футболу України (ФФУ) на клуб та знімаються усі санкції у цій справі.

До цивільного суду «Карпати» звернулися після того, як Палата суперечок ФФУ стала на бік Гудими у справі невиплати йому зарплати у 73 800 доларів.

«Предмет спору – це тлумачення умов контракту. Ми переконані, що Палата припустилася помилки, невірно потрактувавши умови контракту і прийняла хибне рішення щодо футболіста. Окрім того Палата не дослухалась до аргументів, які надали юристи «Карпат», – зазначив генеральний директор «Європейської правничої компанії» Павло Богуцький.

Разом з тим футбольні експерти уже заявляють, що ця справа може стати революційною у спорті.

У свою чергу телеканал ZIK розпочинає журналістське розслідування на тему українського футболу, який до цього часу залишався такою собі державою в державі: зі своїми правилами, корупцією, і вкрай ангажованою системою правосуддя.

Тож кожен, хто хоче приєднатися до обговорення цієї теми в ефірі каналу «головних розслідувань країни», може зателефонувати на гарячу лінію ZIK за номером 0-800-500-945. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-24 11:57 :22