п'ятниця, 17 лютого, 2017, 13:05 Львів
Енергетики готують графіки вимкнення світла на Львівщині

Львову будуть вимикати електроенергію. Щоправда, вказівок про «віялові» і аварійні знеструмлення від «Укренерго» ще не було. Якщо примусової темряви уникнути не вдасться, про це обіцяють повідомляти споживачів хоча б за добу. Інформація про відключення буде розповсюджуватись на сайті «Львівобленерго» та у засобах масової інформації.

Про це йдеться в сюжеті інформаційної програми «Перші про головне. Львів» (щобудня о 21:00 на телеканалі ZIK).

Кризова ситуація з електроенергією може виникнути через перезавантажені електромережі. Відтак уряд оголосив надзвичайну ситуацію на ринку електроенергії.

«Графіки аварійних вимкнень будуть застосовуватись у випадку аварійної ситуації. За командою диспетчера, вимкнення виконуватимуться протягом 15 хвилин з моменту їх оголошення. Точного часу перерви постачання електроенергії немає», – каже головний диспетчер «Львівобленерго» Олег Халавка.

Причина нестачі електрики – брак спеціального вугілля, яке постачали з нині окупованих районів Донбасу. Його запаси невеликі, тож експерти вважають, аби уникнути дефіциту, вирішувати проблему треба негайно.

«Потрібно знайти оптимальний шлях закупівлі антрацитного вугілля. Є спеціалісти, які займаються вирішенням цього питання. Я переконаний, що незабаром проблему буде вирішено», – говорить голова асоціації «Паливно-енергетичного комплексу Львівщини» Ярослав Шпак.

Читайте також: Порошенко ввів у дію рішення РНБО щодо енергобезпеки.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-24 10:18:23