п'ятниця, 17 лютого, 2017, 17:49 Київ
До Євробачення у Києві встановлять 4 тис. відеокамер

Для безпеки під час Євробачення у Києві додатково встановлять 4 тис. камер відеоспостереження.

Про це повідомив сказав заступник голови Київської міської адміністрації Олексій Резніков під час брифінгу, інформують «Факти».

«Київ був, є і буде готовим до Євробачення», – сказав заступник голови Київської міської адміністрації Олексій Резніков, зазначивши, що конкурс в столиці України пройде на найвищому рівні.

З міського бюджету Києва на проведення Євробачення-2017 вже виділено 200 млн грн. Навесні почнуться роботи з озеленення столиці. Для поліпшення транспортних перевезень місто додатково закупило 12 трамваїв і понад 100 автобусів. Повним ходом йде підготовка великої команди волонтерів. 47 екіпажів «швидкої допомоги» оснащені системами GPS-навігації. Для безпеки додатково буде встановлено 4 тис. камер відеоспостереження і сучасний дата-центр.

«Хочу запросити до Києва представників Лондона і Тель-Авіва, які пишаються своїми дата-центрами, щоб вони побачили і наш!», – з гордістю зазначив Рєзніков.

Міська адміністрація домовилася і з власниками готелів про те, щоб на час «Євробачення» вони не підвищували ціни на номери.

«Потенціал міста обчислюється в 21,5 тис. готельних місць. Очікується, що на конкурс до столиці України приїдуть близько 20 тис. гостей. Місто готове їх усіх прийняти», – сказав чиновник.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-17 05:38:01