п'ятниця, 17 лютого, 2017, 17:01 Львів
Депутати Трускавця вважають, що в діях мера немає ознак корупції

Депутати Трускавецької міської ради вважають, що жодних ознак корупції в діях міського голови Андрія Кульчинського немає та вбачають, що в адміністративних протоколах наявний політичний підтекст та спроба опонентів міського голови очорнити його ім’я.

Відповідне звернення підтримали депутати Трускавецької міської ради до Трускавецького міського суду. За проголосувало 22 депутати із 24 присутніх в залі

Депутати Трускавецької міської ради, обурені ситуацією, яку нагнітають деструктивні сили та негативно впливають на імідж. А саме, перекручують факти, які призводять до очорнення репутації міського голови і всього депутатського корпусу Трускавецької міської ради.

Мова йде про протоколи про адміністративні правопорушення пов’язані з корупцією, складені відносно міського голови Трускавця Андрія Кульчинського та подані на розгляд Трускавецького міського суду.

«На нашу думку, особи, які склали протокол безпідставно вважають, що міський голова, начебто, порушив норми ст. 28 Закону «Про запобігання корупції» при прийнятті рішення Трускавецькою міською радою про обрання заступників голови Трускавецької міської ради.

18 листопада 2015 року радою було проголосоване рішення про призначення на посади заступників міського голови та визначення керівникам міста відповідних надбавок за високі досягнення у праці або виконання особливо важливої роботи в розмірі 50% посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг та надбавки за вислугу років; щомісячну премію в розмірі до 100% посадового окладу; матеріальну допомогу на оздоровлення та на вирішення соціально – побутових питань в розмірах середньомісячної заробітної плати. За дане рішення проголосували 22 з 24 присутніх на сесії депутати.

У голосуванні брав участь і міський голова, оскільки йшлося про призначення на посади заступників та встановлення їм надбавок та премії. Таке рішення відповідає вимогам постанови Кабінету Міністрів України від 9 березня 2006 р. № 268 «Про упорядкування структури та умови оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, суддів та інших органів».

Щодо премій та надбавок, то вони були встановлені на рівні попередніх. Інших пропозицій від депутатів не поступало, тому вважаємо, що в міського голови не було ні реального конфлікту інтересів, ні суперечностей, ні особистих інтересів в цьому голосуванні», йдеться у зверненні.

Нагадаємо, Трускавецький міський суд розглядає справу щодо міського голови Трускавця Андрія Кульчинського.

У суді розглядають матеріали справи, які надійшли від управління захисту економіки у Львівської області ДЗЕ Національної поліції України щодо притягнення до адміністративної відповідальності Андрія Кульчинського за правопорушення, пов’язане з корупцією.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-24 23:37:56