п'ятниця, 17 лютого, 2017, 9:04 Львів
Депутатів Самбірської міськради розвеселив невідомий подарунками до Дня св. Валентина

У секретаріат Самбірської міської ради Львівської області на ім’я одного з активних депутатів, імовірних кандидатів на вакантну посаду секретаря міської ради надійшла посилка. Написано було, що відправлена з ринку «Південний» Львова.

Про це сьогодні, 17 лютого, повідомив кореспондент IA ZIK.

Вчора кореспонденту ZIK показали те, що було в бандеролі. У ній невідомий кожному із 34 міських депутатів підготував особисті подарунки з нагоди Дня закоханих – Валентина. Презенти були заклеєні в конвертах з підписом конкретних прізвищ міських райців.

При цьому презенти були різні. Жінкам-депутатам, приміром, дісталися валентинки і лизаки-півники, чоловікам молодшого віку – гумові вироби №2, а старшим – таблетки віагри...

На диво депутати з гумором сприйняли такі подарунки-вітання. У той же час їм цікаво знати, що з нагоди Дня закоханих дісталося меру. Адже обранці припускають, що це затія когось з його найближчого оточення, яке не в ладах з опозиційною більшістю в міськраді. Адже в Ратуші ніяк не можуть заповнити кадрові вакансії, серед яких секретаря міськради, керуючого справами міськвиконкому, кількох начальників управлінь тощо.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-24 23:41:43