п'ятниця, 17 лютого, 2017, 13:49 Львів
Багатостраждальний перехід біля ЛАЗу візьмуть у комунальну власність і відремонтують
Підземний перехід на перехресті вулиць Володимира Великого – Стрийська. Фото: lvivexpres.com
Підземний перехід на перехресті вулиць Володимира Великого – Стрийська. Фото: lvivexpres.com

З метою впорядкування пішохідного руху на перехресті вулиць Стрийська, 45 – В. Великого у Львові та передачі у комунальну власність підземного переходу, міськрада подала клопотання у Господарський суд Львівської області про вирішення питання щодо передачі підземного переходу у власність територіальної громади міста. Також місто готове профінансувати ремонт переходу.

Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

«Як зазначено у рішенні суду, право власності на підземний перехід за відкритим акціонерним товариством «Пасавтопром» (ВАТ «Львівський автобусний завод») не зареєстровано, а відтак наше клопотання, на думку суду, є необґрунтованим», – зазначила директор юридичного департаменту Львівської міської ради Гелена Пайонкевич.

Юридичний департамент скерував лист у ОКП ЛОР «Бюро технічної інвентаризації та експертної оцінки» щодо виготовлення технічного паспорту на приміщення підземного пішохідного переходу на перехресті вулиць Стрийська,45 – В. Великого. Відтак, після отримання актуальної технічної документації існуватиме можливість вирішення питання прийняття у комунальну власність територіальної громади м. Львова цих приміщень, шляхом винесення на розгляд виконавчого комітету Львівської міської ради відповідного проекту рішення.

Читатйте також: У Львові дозволили розміщувати рекламу на нових скляних зупинках у центрі міста

«Пішохідний перехід на перехресті вулиць Стрийська, 45 – В. Великого є важливим об’єктом комунальної інфраструктури міста, в тому числі об’єктом безпеки та комфорту громадян. Розуміючи це, Сихівська районна адміністрація, залучаючи підприємців, провела ремонт двох сходових маршів загальною вартістю 60 тис. грн, освітлення, а також частковий ремонт каналізаційних мереж. Окрім цього, купили насос, який відкачує воду із підземки», – зазначила голова Сихівської районної адміністрації Ірина Маруняк.

Проте сьогодні цей об’єкт потребує капітального ремонту інженерних мереж, додала вона.

Нагадаємо, львів’яни уже не один рік скаржилися на стан підземного пішохідного переходу на вул. Стрийській. Його часто затоплює, тому людям доводиться порушувати правила, щоб перейти дорогу.

Ще на початку 2010 року IA ZIK писала: «У Львові в підземному пішохідному переході на перехресті вулиць Стрийської та Володимира Великого, навпроти Львівського автобусного заводу та видавництва «Вільна Україна», – суцільний потоп».

Міський голова Андрій Садовий, у свою чергу, лише розводив руками. Він заявляв, що ЛМР не може провести жодних ремонтних робіт, бо це незаконно.

Тож, громадські активісти самотужки взялися за впорядкування жахливого підземного переходу біля ЛАЗу.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-24 12:05 :41