live
Новини » Спорт 57

Українська шпажистка Джоан Фейбі Бежура виграла «бронзу» 4-го етапу КС-16/17

Українська фехтувальниця киянка Джоан Фейбі Бежура завоювала бронзову нагороду в особистих змаганнях на четвертому етапі Кубка світу з фехтування на шпагах серед жінок в італійському Леньяно.

Результат пошуку зображень за запитом

Джоан Фейбі Бежура / nffu.org.ua

У груповому раунді змагань українка виграла чотири бої і поступилася у двох, пише nffu.org.ua. Таким чином, Бежура стартувала в турі прямого вибування під 50-м номером загальної кваліфікації.

Вже в 1/32 фіналу українська шпажистка зіткнулася з естонкою Ерікою Кірпу, яка стала чемпіонкою цього турніру в 2016 році і займає в світовому рейтингу 17-й рядок. У напруженій боротьбі Джоан Фейбі Бежура вирвала перемогу у своєї опонентки, закінчивши поєдинок з перевагою в один укол – 15:14.

У наступному турі наша спортсменка вибила з боротьби польку Донуту Дмовску-Анжеюк, вигравши з рахунком 15:10, а після не залишила шансів на потрапляння в NJG-8 італійці Альберті Сантуччі – 15:11. В 1/4 турнірної таблиці Бежура позбавила подіуму лідера естонської збірної Ірину Ембріх, обігравши свою суперницю з рахунком 14:13.

Для того, щоб пробитися у фінал Кубка світу, українці не вистачило буквально одного уколу – українська фехтувальниця поступилася 24-річній француженці Лорен Рембі, програвши на пріоритеті в додатковий час бою – 3:4.

Варто зазначити, що інші представниці збірної України також показали гідний результат. Олена Кривицька з Тернополя зупинилася на 11-му місці, програвши одним уколом майбутній чемпіонці турніру Юлії Бєляєвій з Естонії – 10:11. Етапом раніше з боротьби вибули випускниці Львівського державного університету фізичної культури Анфіса Почкалова, Юлія Свистіль та Ксенія Пантелєєва, які фінішували на 22-й, 28-й і 26-й сходинці відповідно. Зазначимо, що усе тріо галичанок є вихованками Львівського училища фізичної культури.