четвер, 16 лютого, 2017, 15:45 Суспільство
Телеканал ZIK став загальнонаціональним мовником, – рішення Нацради
<nbsp;>

Відповідно до рішення Національної ради з питань телебачення і радіомовлення, телеканал ZIK стає загальнонаціональним мовником і охоплюватиме 100% території України.

Про це повідомляє прес-служба телеканалу.

«Курс на розширення мовлення і збільшення аудиторії ZIK взяв два роки тому. Наш сьогоднішній результат – це злагоджена робота команди та професійна «впертість» у досягненні мети. Дякую усім, хто долучився до становлення ZIKу повноцінним національним телеканалом!», – коментує рішення Нацради Ігор Туркевич, генеральний директор медіа-холдингу ZIK.

Телеканал ZIK вперше вийшов в ефір 1 вересня 2010 року. Тоді програмна сітка налічувала шість проектів власного виробництва. Із 2014 року ZIK розпочав перехід на загальнонаціональний рівень, розширивши лінійку авторських проектів до двадцяти. В основі більшості з них, як і раніше, залишається жанр журналістського розслідування.

Проекти телеканалу виходять із студій ZIK-Львів та ZIK-Київ, яку було відкрито 25 травня 2014 року. На початку жовтня 2016 року відбулася офіційна презентація нової центральної студії ZIKу в столичному Міжнародному центрі культури та мистецтв «Жовтневий палац».

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-18 06:57:46