Новини » Львів 16 лютого, 2017, 16:34
Польські ветеринари у Львові навчатимуть, як лікувати екзотичних тварин

17 лютого до Львова приїдуть польські ветеринари з Гданського зоопарку, які разом зі своїми українськими колегами вони проведуть семінар для ветеринарних лікарів з питань селекції та лікування екзотичних тварин.

Про це повідомила прес-служба ЛНУВМ та БТ імені С.З. Ґжицького.

Лекції польських та українських науковців, практикуючих ветеринарних лікарів можна буде послухати у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького, на базі якого і відбуватиметься семінар.

Лікарі ветеринарної медицини Гданського зоопарку, які є фахівцями із лікування захворювань диких тварин, розкажуть про специфіку лікування слонів, тигрів, мавп, екзотичних птахів та рептилій.

Лікар ветеринарної медицини реабілітаційного центру бурого ведмедя, що розтащшований у c. Синевир-Остріки Міжгірського району Закарпатської області у Національному природному парку «Синевир», Михайло Маслей розповість про особливості утримання бурого ведмедя у напіввільних умовах.

Окрема секція семінару буде присвячена безпеці продуктів харчування, а саме ветеринарним критеріям оцінки риби. Сьогодні гігієна виробництва при переробці рибної продукції, хвороби морських риб є серйозною загрозою безпеки людини у сфері охорони здоров’я.

Семінар розпочне свою роботу о 9-й годині ранку у п’ятницю, 17 лютого, в аудиторіях № 5 та 7 головного корпусу Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького (вул. Пекарська, 50).

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-23 02:36 :00