Тріо «Віагра» та мистецтво дзен
Тетяна Андрєєва
журналіст, редактор IA ZIK

Прогулюючись морозним Львовом у пошуку затишного місця для вечері, стали свідком кумедної сценки. Троє вгодованих чипованих псів, облюбувавши сухе, а отже, затишне для себе місце під стіною одного із закладів харчування, скрутившись калачиками, відпочивали, незважаючи на метушню Львова.

Собаки були різної масті: рудошерста, білявка та чорненька – точнісінько тобі дівчата із Меладзівської «Віагри». Перед псами височіла така собі інсталяція – гірка з нарізаної ковбаси, до якої вони не виявляли жодного інтересу. Так, наче осягнули мистецтво дзен.

Фото автора
Фото автора

Люди проходили, усміхалися, оглядалися, дехто навіть повертався, аби сфотографувати це незворушне тріо.

«О! Дивися, як лежать! Однаковісінько, ніби їх хтось так поскручував»; «Ковбаса? Ги-ги, вони її не хочуть! Ото зажерлися! А, може, це ковбаса така, із песиків?!»; «Цю ковбасу та до нас в гуртожиток – довго вона не залежалась би»; «Може, вони просто здохли? Давай їх порухаємо? Чи ковбасу спробуємо забрати. – Борзий такий, то давай, спробуй, подивимося, яка в тебе реакція і як швидко ти здатен бігати». Зграйка молодих людей, що зупинилися біля «Віагри», не могли натішитися.

Ця трійця комусь подарувала гарний настрій, для когось стала причиною для усмішки, а я в якийсь час відчула легкий щем у грудях, бо подумалось, що у європейському Львові бездомним псам живеться краще, ніж бездомним людям. Ми навчилися дивитися, не помічаючи безхатьків, так, ніби вони порожнє місце, нам нема до них ніякого діла і тільки зрідка, зазвичай перед великими церковними святами, читаємо у пресі про благочинні частування. А ще жменька ентузіастів-волонтерів дбає про бідненький гарячий обід у парку недільного дня…

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-20 15:38 :51