середа, 15 лютого, 2017, 9:39 Суспільство
Очолити Львівську оперу хочуть сім осіб
Львівський національний академічний театр опери та балету імені Соломії Крушельницької. Фото: Роман Балук/ZIK
Львівський національний академічний театр опери та балету імені Соломії Крушельницької. Фото: Роман Балук/ZIK

На посаду генерального директора – художнього керівника Львівського національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької претендує сім осіб.

Про це повідомляє офіційний сайт Міністерства культури України.

Відповідно до законів України «Про культуру», «Про театри і театральну справу» Міністерство культури України оприлюднило документи, подані для участі у конкурсному доборі на посаду генерального директора – художнього керівника Львівського національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької.

Документи на очільника театру подали семеро осіб. Зокрема, колишній депутат Львівської облради, екс-голова депутатської комісії з питань культури, соліст Львівської опери Роман Ковальчук, артист балету, провідний майстер сцени Львівської опери Олег Петрик, директор БО «Представництва» ПАТ «Іскра», член правління ПАТ «Іскра», член Наглядацької ради Fabryka Żarówek HELIOS Sp. z o.o., м. Катовіце, Польща Орест Щудло, засновник Польського театру у Москві, заслужений діяч культури Польщі, викладач акторської майстерності і режисури в Тель-Авіві Євген Лавренчук, артист оркестру першої категорії у Львівській опері Олег Федик, гендиректор Хмельницької обласної філармонії Олександр Драган, екс-міністр культури і туризму України Василь Вовкун.

Усі зацікавлені особи протягом семи днів з дня оприлюднення відомостей про кандидатів (до 20.02.2017) можуть подавати пропозиції та зауваження щодо кандидатури на електронну пошту loginova@mincult.gov.ua (з позначкою «пропозиції та зауваження»), які будуть передані конкурсній комісії з конкурсного добору на посаду генерального директора-художнього керівника Львівського національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-23 12:51:36