середа, 15 лютого, 2017, 9:48 Регіони
На Буковині вилучили 30 ящиків контрафактних сигарет
На Буковині вилучили 30 ящиків контрафактних сигарет
На Буковині вилучили 30 ящиків контрафактних сигарет

Велику партію сигарет сьогодні вночі затримано на Буковині правоохоронцями області, в рамках спільної операції щодо протидії переміщенню сигарет через кордон.

Перевіряючи випереджувальну інформацію співробітників СБУ відносно імовірного накопичення тютюнової продукції в населеному пункті Селятин, були виявлені ящики із сигаретами.

Тютюнову продукцію спільна міжвідомча група з числа співробітників СБУ, оперативних підрозділів ЗхРУ, прикордонників Чернівецького загону та Національної поліції виявила в автомобілі. Про це повідомляє прес-служба Чернівецького прикордонного зпгону.

30 ящиків контрафактних сигарет марки «Марбле», скоріш за все, були призначені для подальшого транспортування та незаконного переміщення через державний кордон. Адже відстань від приватного подвір’я, де знаходився автомобіль запакований сигаретами, до лінії кордону є незначною.

Варто нагадати, що за останні кілька днів правоохоронцями Чернівецької області на ділянці відділу «Селятин» було упереджено спроби переправлення понад 250 ящиків сигарет.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-24 04:23:02